Együttműködési megállapodás a pedagógus- és hitéleti képzések szakmai gyakorlatáról

2021. március 12-én délelőtt került sor a Nagykőrösi Egyházközség, az Arany János Református Általános Iskola és Óvoda, valamint a Károli Gáspár Református Egyetem között létrejövő pedagógus- és hitéleti képzések szakmai gyakorlatáról szóló együttműködés ünnepélyes aláírására.

Az ünnepi alkalmon beszédet mondott mindhárom szervezet képviselője: Nt. Szabó Gábor, a Nagykőrösi Egyházközség vezető lelkipásztora; Dr. Szenczi Árpád, az Arany János Református Általános Iskola és Óvoda igazgatója, valamint  Prof. Dr. Pap Ferenc, a Tanítóképző Főiskolai Kar dékánja.

Az ünnepélyes aláírásnak a KRE Tanítóképző Főiskolai Kar épülete adott otthont Nagykőrösön.

 

képek forrása: Önkormányzati Hírek Nagykőrös Facebook oldal