Doktori iskolai ügyintéző

A Károli Gáspár Református Egyetem
Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Történelemtudományi Doktori Iskolája
munkatársat keres

doktori iskolai ügyintéző
(Budapest, Reviczky utca)
munkakörbe.

Feladatok, amelyek az új munkatársunkra várnak:

  • Adminisztratív tevékenység ellátása
  • A Doktori iskola képzési programjával kapcsolatos ügyintézés
  • Részvétel a tanegységek, tanórák és vizsgaidőpontok kijelölésében és meghirdetésében
  • Hallgatókkal, oktatókkal való együttműködés
  • Közreműködés a szervezeti egységet érintő költségvetési, gazdasági, munkaügyi és szerződéselőkészítési folyamatokban
  • A szervezeti egységhez tartozó nyilvántartások naprakész vezetése
  • Iratkezelés, dokumentumok készítése, iktatás, postázás, időpontok egyeztetése
  • Telefonkezelés, üzenetek átvétele és továbbítása
  • Külső ügyfelek fogadása és tájékoztatása
  • Részvétel a kar rendezvényeinek a szervezésében
  • Kapcsolattartás a Doktori Iskola vezetőjével, a Kar vezetésével és munkatársaival és az Egyetem belső szervezeti egységeivel

Kompetenciák, amelyeket
az új munkatársunktól várunk:

  • Legalább felsőfokú, BA szintű végzettség
  • 1-3 év munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Office alkalmazások (World, Excel, Outlook) gyakorlott használata
  • Internetes alkalmazásokban való jártasság
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Rendszerező és szervező képesség
  • Önállóság a feladatok megoldásában
  • Odafigyelés a munkakapcsolatokban
  • A helyzeteknek megfelelő kommunikáció

Előnyt jelent:

  • Felsőoktatásban szerzett adminisztratív tapasztalat

Amit
az új munkatársunknak kínálunk:

  • Teljesítménnyel arányos, versenyképes jövedelem
  • Budapesten kívüli lakóhely esetén munkába járási támogatás
  • Vasúti utazási kedvezmény
  • Szemüvegvásárlási támogatás
  • Változatos feladatok, egyetemi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Empatikus, segítőkész csapat
  • Munkaidő H– Cs 08.00 – 16.30, P 08.00 – 14.00

Munkavégzés helye:

  • 1088 Budapest, Reviczky utca 6.

Pályázata benyújtása előtt kérjük olvassa át az irányadó adatkezelési tájékoztatót, amelyet megtalál az alábbi linken:

Tájékoztatjuk, hogy amennyiben pályázatot nyújt be, úgy hozzájárulását adja a pályázatban foglalt személyes adatainak a fenti tájékoztatóban foglaltak szerinti kezeléséhez.

A pozíció betöltéséhez 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges.