Szakirányú továbbképzésekért felelős oktatási referens

A Károli Gáspár Református Egyetem
Állam- és Jogtudományi Kara
munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok, amelyek az új munkatársunkra várnak:

  • Képzésben részt vevők tájékoztatása, teljes körű adminisztráció elvégzése;
  • Csoportindítás, beiratkoztatásban segítségnyújtás;
  • Órarendkészítés, képzések ütemezése, terembeosztás összeállítása, a képzések jogszabályoknak és belső szabályzatoknak megfelelő dokumentálása, nyilvántartó rendszerekben adminisztrálás, adatszolgáltatás;
  • Vizsga- és záróvizsgaszervezés, a vizsgák jogszabályoknak és belső szabályzatoknak megfelelő dokumentálása, nyilvántartó rendszerekben adminisztrálás, adatszolgáltatás, jogszabályi előírások betartatása;
  • Oktatói elszámolások előkészítése
  • Szerződések előkészítése, nyilvántartások vezetése;
  • Közreműködés a szakképzések akkreditációjának előkészítésében, a marketingtevékenységben, honlapfrissítés, tájékoztatás;
  • Személyes és telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása;
  • Szoros együttműködés a társszervezetekkel (PR csoport, tanulmányi osztály, tanszék stb.)
  • Egyéb, a vezető által képzés- és vizsgaszervezéssel kapcsolatosan meghatározott feladatok ellátása.

Kompetenciák, amelyeket az új munkatársunktól várunk:

  • Magabiztos Microsoft Office programhasználat;
  • Nyitott, barátságos, megbízható személyiség;
  • Csapatmunkára való hajlam;
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Aktív társalgási szintű angol nyelvhasználat;
  • Felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat.

Amit az új munkatársunknak kínálunk:

  • Teljesítményt elismerő, versenyképes jövedelem
  • Barátságos, családias munkakörnyezet, empatikus, segítőkész munkatársak
  • Támogatás a szakmai és a munkatársi beilleszkedésedben
  • Budapesten kívüli lakóhely esetén napi munkába járás és hazautazás 100%-os költségtérítése tömegközlekedés esetén
  • 50%-os belföldi utazási kedvezmény (38/2024. (II. 29.) Korm. rendelet alapján)
  • Cafeteria juttatás az Egyetem szabályozása szerint
  • Szemüvegvásárlási támogatás

Munkavégzés helye:

  • 1042 Budapest Viola utca 2-4.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozatlan idejű jogviszony, 3 hónap próbaidő
  • Teljes munkaidős, napi 8 órás munkavégzés

Pályázata benyújtása előtt kérjük, olvassa át az irányadó adatkezelési tájékoztatót, amelyet megtalál az alábbi linken:

Tájékoztatjuk, hogy amennyiben pályázatot nyújt be, úgy hozzájárulását adja a pályázatban foglalt személyes adatainak a fenti tájékoztatóban foglaltak szerinti kezeléséhez.

A pozíció betöltéséhez 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges.