Nemzetközi Koordinátor

A Károli Gáspár Református Egyetem
Rektori Hivatalának Nemzetközi Osztálya
munkatársat keres

munkakörbe tartósan távollévő munkatárs pótlására határozott idejű szerződéssel

Feladatok, amelyek az új munkatársunkra várnak:

  • A különféle ösztöndíjprogramok (kiemelten a Stipendium Hungaricum Program, a Diaszpóra Felsőoktatási Ösztöndíjprogram, az Ösztöndíjprogram Keresztény Fiataloknak és a Károli Keresztyén Ösztöndíj) keretében az egyetemre érkező külföldi hallgatókkal kapcsolatos teljeskörű adminisztráció ellátása (beleértve a pályázatok és beszámolók elkészítésben való közreműködést, különös tekintettel ezek adminisztratív és pénzügyi ügyintézésére)
  • Külföldi öregdiákokkal (KRE Alumni program) kapcsolatos feladatok ellátása
  • Részvétel az Egyetem angol nyelvű honlapjának és nemzetközi hirdetési felületeinek szerkesztésében és tartalmi fejlesztésében
  • Közreműködés az egyetemi angol nyelvű promóciós anyagok szerkesztésében
  • Az Egyetem nemzetközi együttműködési adatbázisának kezelése, illetve frissítése
  • Közreműködés az Egyetemre érkező külföldi delegációk látogatásának előkészítésében, valamint a külföldre utazó egyetemi vezetők utazásának szervezésében
  • Az Egyetemet érintő külföldi telefonos és írásos megkeresések megválaszolása, illetve továbbítása az illetékes szervezeti egység felé

Kompetenciák, amelyeket az új munkatársunktól várunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office alkalmazások (World, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete, internetes alkalmazásokban való jártasság
  • Pontos, precíz és proaktív munkavégzés (mind adminisztratív, mind pedig pénzügyi területen)
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • A kulturális különbözőségekre nyitott, barátságos személyiség

Előnyt jelent:

  • Felsőoktatási intézményben hasonló szakterületen szerzett tapasztalat
  • Adminisztratív és/vagy pénzügyi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi kapcsolatok területén szerzett jártasság
  • Mielőbbi munkakezdési lehetőség

Amit az új munkatársunknak kínálunk:

  • Teljesítményt elismerő, versenyképes jövedelem
  • Barátságos, családias munkakörnyezet, empatikus, segítőkész munkatársak
  • Szakmai tudás és képességek folyamatos bővítésének lehetősége
  • Támogatás a szakmai és a munkatársi beilleszkedésedben
  • Bizonytalan időkben is biztos munkahely
  • Budapesten kívüli lakóhely esetén napi munkába járás és hazautazás 100%-os költségtérítése tömegközlekedés esetén
  • 50%-os belföldi vasúti utazási kedvezmény (38/2024. (II. 29.) Korm. rendelet alapján)
  • Cafeteria juttatás az Egyetem hatályos szabályozása szerint
  • Szemüvegvásárlási támogatás
  • A munkakezdés várható időpontja: 2024. szeptember 16.

Munkavégzés helye:

  • 1091 Budapest, Kálvin tér 9.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozott idejű jogviszony (2025. augusztus 1-ig), 3 hónap próbaidő
  • Teljes munkaidős, napi 8 órás munkavégzés

Pályázata benyújtása előtt kérjük, olvassa át az irányadó adatkezelési tájékoztatót, amelyet megtalál az alábbi linken: https://portal.kre.hu/images/adatvedelem/2022/Allaspalyazatok_adatkezelesi_tajekoztatoja.pdf

Tájékoztatjuk, hogy amennyiben pályázatot nyújt be, úgy hozzájárulását adja a pályázatban foglalt személyes adatainak a fenti tájékoztatóban foglaltak szerinti kezeléséhez.

A pozíció betöltéséhez 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Közösségi Média

Közösségi média

Kultúra, közélet

Rádió