Oktató - közgazdasági és (gazdaság) informatikai tárgyak oktatására

A Károli Gáspár Református Egyetem
Gazdaságtudományi, Egészségtudományi és Szociális Kara

oktató
munkatársat keres

közgazdasági és (gazdaság) informatikai tárgyak oktatására

Feladatok, amelyek az új munkatársunkra várnak:

  • a KRE GESZK Gazdaság- és Vezetéstudományi Intézet oktatási, kutatási és szervezési feladataiban való részvétel
  • FOSZK, BA és MA szakos hallgatók oktatása
  • publikációs tevékenység

Elvárt végzettség és szakképzettség:

  • PhD fokozat, vagy komplex vizsga megléte
  • gazdaságtudományi vagy informatikai képzési területen szerzett oklevél

Kompetenciák, amelyeket az új munkatársunktól várunk:

  • csapatban jól működő személyiség
  • magas empátia
  • irányítási és szervezési készség
  • kapcsolatteremtő képesség
  • kezdeményező képesség
  • kreativitás
  • nyitott hozzáállás
  • oktatásinformatikai eszközök felhasználói szintű ismerete
  • gazdasági és kontrolling menedzsment rendszerek ismerete
  • személyügyi nyilvántartó rendszerek ismerete
  • vezetői információs rendszerek ismerete

Előnyt jelent:

  • felsőoktatásban szerzett tapasztalat
  • Neptun rendszer oktatói moduljának ismerete

Amit az új munkatársunknak kínálunk:

  • Munka Törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás, 3 hónap próbaidővel
  • Közigazgatási határon kívüli lakóhely esetén napi munkába járás és hazautazás 100 %-os költségtérítése tömegközlekedés esetén
  • Cafeteria juttatás az Egyetem szabályozása szerint
  • 50%-os belföldi vasúti utazási kedvezmény (38/2024. (II. 29.) Korm. rendelet alapján)
  • Szemüvegvásárlási támogatás

Feltételek:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai magyar nyelvű önéletrajz bérigény megjelölésével
  • Publikációs lista
  • Egyetemi végzettséget igazoló okiratok másolata
  • Nyelvtudást igazoló okirat
  • Sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Munkavégzés helye:

  • Budapest és a KRE telephelyei

Munkakör betöltésének időpontja:

  • A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető. Várhatóan 2024. augusztus közepén.

Pályázata benyújtása előtt kérjük, olvassa át az irányadó adatkezelési tájékoztatót, amelyet megtalál az alábbi linken:

Tájékoztatjuk, hogy amennyiben pályázatot nyújt be, úgy hozzájárulását adja a pályázatban foglalt személyes adatainak a fenti tájékoztatóban foglaltak szerinti kezeléséhez.

A pozíció betöltéséhez 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges.