IT beszerzési koordinátor

A Károli Gáspár Református Egyetem
IT és Adatvagyongazdálkodási Osztálya
munkatársat keres
munkakörbe.

Szeretnél egy összetartó IT csapat tagja lenni? Fontos számodra a folyamatos fejlődés és nem rettensz vissza a kihívásoktól sem? Akkor jelentkezz hozzánk!

Ezek lesznek a főbb feladataid:

  • Informatikai eszköz és szoftver igények fogadása.
  • Beszerzési indító lapok készítése.
  • Együttműködés a beszerzési osztály munkatársaival.
  • Informatikai közbeszerzési folyamatok teljeskörű levezetése és követése.
  • Közbeszerzési eljárások előkészítésében szakmai részvétel, műszaki specifikációk készítése.
  • Szerződés elkészítésében szakmai támogatás, szerződések mellékleteinek ellenőrzése, korrektúrázása, aláírásra beadás, meglétükről való gondoskodás.
  • Teljesítések ellenőrzése, eszközök kiszállításával kapcsolatos szervezési feladatok elvégzése.
  • Számla ügyintézésben, teljesítésigazolások előkészítésében való részvétel, számlareklamációk, adategyeztetések ügyintézése társosztályokkal.
  • Számlák tartalmi ellenőrzése, táblázatban való rögzítése, továbbítása az aláírók felé.
  • Beszerzési folyamat nyomon követése, státusz táblába rögzítése.
  • Beérkezett eszközök nyilvántartása, kiadásuk nyomon követése.
  • Raktárkészlet fogyásának nyomon követése, utánrendelések, készletfeltöltések ügyintézése.
  • Garanciális hibajavítások koordinálása.
  • Éves költségterv elkészítésében aktív részvétel.
  • Közbeszerzési értékhatárok nyomon követése.
  • Indikatív árajánlatok bekérése, kapcsolattartás.
  • Nyilvántartások, kimutatások készítése és folyamatos vezetése, naprakészen tartása (IT eszközleltár, nyomtatás, IT költségek, IT beszerzések/költségvetés).
  • Táblázatok, dokumentumok készítése meghatározott szempontok szerint.
  • Határidők figyelemmel kísérése.
  • Kapcsolattartás, együttműködés más szervezeti egységekkel és társosztályokkal.

A feladat ellátásához szükséges készségek:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság és precizitás
  • Eredményorientált hozzáállás
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) erős felhasználói szintű ismerete
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Több feladat követése és menedzselése egyidejűleg, jó terhelhetőség
  • Rendszer szintű gondolkodás
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó alkalmazkodási készség és rugalmasság

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Informatikai közbeszerzések összeállításában szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit az új munkatársunknak kínálunk:

  • Munkaidő H–Cs 08.00 – 16.30, P 08.00 – 14.00
  • Home Office lehetőség,
  • Kellemes munkahelyi légkör,
  • Sokoldalú munkakör,
  • Továbbképzési lehetőség,
  • Közigazgatási határon kívüli lakóhely esetén napi munkába járás és hazautazás 100 %-os költségtérítése tömegközlekedés esetén
  • Szemüvegvásárlási támogatás
  • Cafeteria juttatás az Egyetem szabályozása szerint
  • 50%-os belföldi vasúti utazási kedvezmény (38/2024. (II. 29.) Korm. rendelet alapján)

Munkavégzés helye:

  • 1091 Budapest, Kálvin tér 7.

Pályázata benyújtása előtt kérjük, olvassa át az irányadó adatkezelési tájékoztatót, amelyet megtalál az alábbi linken.

Tájékoztatjuk, hogy amennyiben pályázatot nyújt be, úgy hozzájárulását adja a pályázatban foglalt személyes adatainak a fenti tájékoztatóban foglaltak szerinti kezeléséhez.

A pozíció betöltéséhez 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány szükséges.